Nominace na titul Kadeřník roku 2015 vyhlášeny!

Kopie - Trofej HDA

Kadeřníci z celé České a Slovenské republiky se dočkali! V úterý 9. února byly oficiálně zveřejněny nominace v jednotlivých kategoriích 14. ročníku prestižní soutěže CZECH AND SLOVAK HAIRDRESSING AWARDS. Šanci získat titul Kadeřník roku 2015 má v tuto chvíli 24 kadeřníků nominovaných v kategoriích Dámský komerční účes a Pánský komerční účes. Kdo z nich zvedne nad hlavu prestižní trofej, se dozvíte na slavnostním galavečeru, který se uskuteční 16. dubna 2016 v prostorách Fora Karlín v Praze.

 

PŘEHLED NOMINACÍ V JEDNOTLIVÝCH KATEGORIÍCH:

Dámský komerční účes Praha / Women Prague

Jan Balcařík, RED Salon, Praha

Misha Čadková, MISHA/hair studio, Praha

Anna Plačková, Toni&Guy Dlouhá, Praha

Jaroslava Rigóvá, Salon Michal Zapoměl, Praha

Lucie Jirkalová Wenzlová, Fame, Praha

Dámský komerční účes Čechy / Women Bohemia

Gabriela Kejmarová, Salon Gabriela, Teplice

Adéla Kodetová, Dual Studio, Karlovy Vary

Martin Kováč, Hair Art Design, Plzeň

Romana Topinková, Salon RT, Plzeň

Lea Trabaková, Salon Michal Zapoměl, Plzeň

Dámský komerční účes Morava / Women Moravia

Marcela Blechová, Kadeřnický salon TOP, Třebíč

Lenka Gorčíková, Hair Studio Piel Professional, Břeclav

Štěpánka Hudcová, Salon ŠUTA, Hevlín

Martin Nosál, Kadeřnictví Martin Nosál – Studio, Hodonín

Martina Slonková, Salon ŠUTA, Hevlín

Dámský komerční účes Slovensko/ Women Slovakia

Hana Havettová, Vlasové Studio EL, Zlaté Moravce

Jana Kukučková, Salon Anar, Zlaté Moravce

Marieta Murga, Lekart Hairdressing, Bratislava

Carolina Rosenberger, Atelier Carolina Rosenberger, Košice

Igor Sedlák, Salón Igor Sedlák, Prešov

Pánský komerční účes / Men

Lenka Habartová, RED Salon, Praha

Jan Chvojka, Salon Petra Měchurová, Praha

Tomáš Kaláč, Salon Michal Zapoměl, Plzeň

Daniel Pašek, BOMTON Studia, Praha

Igor Sedlák, Salón Igor Sedlák, Prešov

Kolorista roku / Schwarzkopf Professional Colourist of the Year

Jan Hlaváček, Hairthusiasts, Praha

Diana Kratochvílová, RED Salon, Praha

Dominik Mikulčák, Salon Michal Zapoměl, Praha

Romana Topinková, Salon RT, Plzeň

Lucie Zelengorovová, BOMTON Studia, Praha

Avantgardní účes / Avantgarde

Marcela Blechová, Kadeřnický salon TOP, Třebíč

Michaela Boháčová, RED Salon, Praha

Patrik Hagara, Kadeřnické studio Sanett, Praha

Jana Langmajerová, BOMTON Studia, Praha

Romana Topinková, Salon RT, Plzeň

Objev roku / Newcomer of the Year

Adam Adlt, Top-hair Radka Marková, Žďár nad Sázavou

Klára Doležalová, BOMTON Studia, Praha

Daria Hekerlová, Hairthusiasts, Praha

Mária Karabinošová, Salón Igor Sedlák, Prešov

Marek Szilágyi, Salon Michal Zapoměl, Plzeň

Tým roku / Team Award

BOMTON STUDIA

RED SALON

SALON MICHAL ZAPOMĚL

SALON ŠUTA

TONI&GUY

Cena tisku ČR / Press Award CZ

Lenka Gorčíková, Hair Studio Piel Professional, Břeclav

Jan Hlaváček, Hairthusiasts, Praha

Diana Kratochvílová, RED Salon, Praha

Jana Langmajerová, BOMTON Studia, Praha

Romana Topinková, Salon RT, Plzeň

Cena tisku SR / Press Award SK

Sean Kasumovič, Salón EDA, Nitra

Jana Kukučková, Salon Anar, Zlaté Moravce

Marieta Murga, Lekart Hairdressing, Bratislava

Igor Sedlák, Salón Igor Sedlák, Prešov (dámský komerční účes)

Igor Sedlák, Salón Igor Sedlák, Prešov (pánský komerční účes)

Cena veřejnosti ČR / Consumer Award CZ

Marcela Blechová, Kadeřnický salon TOP, Třebíč

Misha Čadková, MISHA/hair studio, Praha

Lenka Gorčíková, Hair Studio Piel Professional, Břeclav

Jan Hlaváček, Hairthusiasts, Praha

Lucie Jirkalová Wenzlová, Fame, Praha

Gabriela Kejmarová, Salon Gabriela, Teplice

Eva Komínková, Kadeřnické studio Sanett, Praha

Martin Loužecký, Hairthusiasts, Praha

Jaroslava Rigóvá, Salon Michal Zapoměl, Praha

Romana Topinková, Salon RT, Plzeň

Cena veřejnosti SR / Consumer Award SK

Branislav Belan, Donna Uomo, Bratislava

Hana Havettová, Vlasové Studio EL, Zlaté Moravce

Mária Karabinošová, Salón Igor Sedlák, Prešov

Sean Kasumovič, Salón EDA, Nitra

Jana Kukučková, Salon Anar, Zlaté Moravce

Marieta Murga, Lekart Hairdressing, Bratislava

Carolina Rosenberger, Atelier Carolina Rosenberger, Košice

Michal Roháč, TONI&GUY, Bratislava

Carolina Rosenberger, Atelier Carolina Rosenberger, Košice

Igor Sedlák, Salón Igor Sedlák, Prešov

Další informace o soutěži naleznete v březnové Lindě na str. 30 – 32.

U tohoto článku nemůžete přidávat komentáře.