PODZIM V BARVÁCH MARSALY

DERMACOL představuje GLAMOUR podzimní líčení v barvách marsaly. Vizážista Dermacol TOMÁŠ VIDA se inspiroval výraznou smyslnou barvou roku marsala a vytvořil make-up v červenohnědých zemitých tónech. Rafinovanému spojení oblečení a líčení v barvách marsaly propadla i krásná herečka maďarského původu JUDIT BÁRDOS. Pokud využijete tipy od Tomáše Vidy, můžete být stejně svůdné jako ona.

ERM 1Dokonalé probuzení

„Často pracuji do noci, proto je pro mě kvalitní péče o pleť nezbytností. Vždy ráda sáhnu po výrobku, který splní svůj účel a dá mi něco navíc, tak jako Wake&Makeup. Odstín č. 1 perfektně ladí s mojí bledou pletí, probudí ji, osvěží a dodá jí zdravý vzhled, i když jsem probděla noc,“ říká Judit Bárdos.

ERM2Smyslné detaily

Pleť máte sjednocenou, ale jak dosáhnout glamour looku? „Až díky rozjasňovačům jsem zjistila, že líčení může být ještě krásnější a zábavnější. Rozjasním partie nad lícními kostmi, pod obočím, střed nosu i těsně nad rty.  Tentokrát Tomáš vybral multilíčidlo Shine Ritual v odstínu č. 4, jehož pigmenty a perleť moji pokožku rozzářily.

ERM3Intenzivně jiskřivý pohled

„Výrazná linka vytvořená fixou na oči Precise Black jako základ glamour líčení v kontrastu s narůžovělými očními stíny vytvořily smyslný pohled. Intenzivní černé pigmenty a objemový kartáček řasenky Devilash dodají mým řasám výrazný vzhled,“ popisuje Judit Bárdos.

 

ERM4 Glamour rty po celý den

„Když nestíhám, základem mého make-upu je pouze řasenka a rtěnka. Tomáš použil sytou vínovočervenou barvu a vysvětlil mi, že aplikace je velice jednoduchá. V první fázi nanesu barvu, o minutku později lesk a barva vydrží na rtech dlouhé hodiny,“ rozplývá se Judit Bárdos nad rtěnkou Dermacol 16H Lip Colour.

-vysl

Podrobný postup líčení a tipy od vizážisty Tomáše Vidy naleznete v říjnové Lindě.

U tohoto článku nemůžete přidávat komentáře.